En Güzel ve Kalıcı Hediye Plaket

Hediye Plaket

En Güzel ve Kalıcı Hediye Plaket

Yılbaşında, anneler gününden ve tüm özel günlerde en güzel, anlamlı, ve kalıcı hediyedir plaket.

Üzerinde hediyeyi verene ait kelime ve dörtlüklerin bulunmasıyla mana olarak yüksek kıymete sahip, görünümü, üzerinde baskı, oyma veya desenleriyle en şık ev hediyesi özelliği olan, dayanıklılığı ile yıllarca muhafaza edilebilen en güzel hediyelerdir.

Hediye plaket modellerimiz ana sitemiz üzerinde mevcuttur.

plaket

Plaketler kamu kurumları, özel sektör ve iş dünyası, spor camiası tarafından bir ödüllendirme ve onure etme aracı olarak kullanılmaktadır.

Gelişen teknoloji ve kişiselleştirilebilen ürünler olması sebebiyle aile içi ve arkadaş çevresinde bireylerin birbirine verdiği hediye konumuna gelmiştir.

Oldukça fazla çeşide sahiptir. Kristal, ahşap, metal, kadife kutulu her zevke hitap etmektedir. Üzerine işlenen baskının türü ve şekli kişiselleştirilebilir. Bu özellik ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Örneğin üzerine yazılan yazılara göre, sektörlere göre, baskı türlerine göre kategorize edilmiş olsa çok geniş bir çeşitten bahsedebilirdik.

Bu nedenle sadece yapıldıkları malzemelere göre çeşitlendirip kategorileri özetleyebiliriz. Ahşap, Metal, Kristal ve Cam.

Online plaket için yeni açılan sistemimizi kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri online kişiselleştirebilir, üzerlerine çeşitli fontlarda yazılar, resimler ve ikonlar ekleyebilirsiniz.

www.kristalhediye.com